Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs, Dabas māja, Jelgavas iela. © Foto: Toms Grīnbergs, Latvijas Universitātes Komunikācijas un inovāciju departaments

Noslēgusies pieteikšanās prototipēšanas atbalsta programmā PROTOTECH. Saņemti 29 pieteikumi, no kuriem vismaz 15 saņems atbalstu līdz 15 000 EUR ar 100% atbalsta intensitāti. Latvijas Universitāte ir projekta oficiālais sadarbības partneris prototipa izstrādē.

No 2022. gada 4. aprīļa līdz 31. maijam platformā www.business.gov.lv bija atvērta pieteikšanās prototipēšanas programmā PROTOTECH, kas sniedz atbalstu inovatīvi un tehnoloģiju intensīviem maziem un vidējiem uzņēmumiem un fiziskām personām produktu vai tehnoloģiju prototipu izstrādē un attīstībā - minimālā dzīvotspējīga produkta izstrādes procesam.

Lai atrastu piemērotāko sadarbības partneri konkrēta prototipa izstrādei un dalībai PROTOTECH, kopš 2022. gada 2. marta pretendentiem tika sniegtas konsultācijas. Kopumā Tehnoloģiju Biznesa centrs sniedza konsultācijas 44 pretendentiem. Savukārt programmas sadarbības partneri – Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte konsultēja 33 pretendentus sagatavojot tāmes – prototipa izstrādes izmaksas – un piedāvājot iespēju izstrādāt produkta vai pakalpojuma prototipu labi aprīkotās laboratorijās, lai pieredzējušu mentoru un ekspertu vadībā daudz straujāk virzītos uz mērķi – radīt pasaulē pieprasītus produktus ar augstu eksportspēju.

Dalīties

Saistītais saturs

Noslēgusies atlase prototipēšanas atbalsta programmā PROTOTECH
22.06.2022.

Noslēgusies atlase prototipēšanas atbalsta programmā PROTOTECH

Atvērta pieteikšanās tehnoloģiski ietilpīgu prototipu izstrādes programmā PROTOTECH
04.04.2022.

Atvērta pieteikšanās tehnoloģiski ietilpīgu prototipu izstrādes programmā PROTOTECH