No 2022. gada 4. līdz 24. aprīlim platformā www.business.gov.lv ir atvērta pieteikšanās prototipēšanas programmā PROTOTECH. Tā sniedz atbalstu inovatīvi un tehnoloģiju intensīviem maziem un vidējiem uzņēmumiem un fiziskām personām produktu vai tehnoloģiju prototipu izstrādē un attīstībā minimālā dzīvotspējīga produkta izstrādes procesam. Katrs projekts varēs saņemt atbalstu līdz 15 tūkstošiem eiro ar 100% atbalsta intensitāti. Latvijas Universitāte ir projekta oficiālais sadarbības partneris prototipa izstrādē.

LIAA Tehnoloģiju biznesa centra programma PROTOTECH ir veidota sadarbībā ar Latvijas universitātēm un tā piedāvā iespēju izstrādāt sava produkta vai pakalpojuma prototipu labi aprīkotās laboratorijās, lai pieredzējušu mentoru vadībā daudz straujāk virzītos uz mērķi - radīt pasaulē pieprasītus produktus ar augstu eksportspēju. No idejas līdz konkurētspējīgam tehnoloģiju uzņēmumam – PIESAKIES!

Pieteikšanās

Pieteikumu PROTOTECH atbalstam iesniedz elektroniski platformā business.gov.lv šeit. Prototipēšanas atbalsta pieteikumam obligāti jāpievieno vismaz viena TBC sadarbības partnera prototipa izstrādes tāme un prototipa izstrādes tehniskā specifikācija. Aicinām pievienot arī citus pielikumus, kā piemēram tirgus izpētes vai nodomu protokolu, kas sniedz papildus informāciju par prototipa tālāko izmantošanu. TBC sadarbības partneri prototipa izstrādē ir Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte vai Rīgas Stradiņa universitāte.

Lai atrastu piemērotāko sadarbības partneri konkrēta prototipa izstrādei un dalībai PROTOTECH, TBC kopš 2022. gada 2. marta ir atvērtas un tiek sniegtas konsultācijas. Pieteikšanās konsultācijām ir atvērta business.gov.lv platformā līdz 2022. gada 11. aprīlim šeit un sadarbības partnerim var būt nepieciešamas 15 darba dienas tāmes sagatavošanā. Lai saņemtu konsultāciju par iespējām piesaistīt sadarbības partneri prototipa izstrādei pēc 11. aprīļa, lūdzam sazināties ar TBC projektu vadītāju Kristu Jegorovu vai Vinetu Šnori. Kontakti.

Kā pieteikties PROTOTECH

PROTOTECH process – 5 soļi | Infografika

Uzzini vairāk par atbalsta programmu šeit.

Dalīties

Saistītais saturs

Noslēgusies atlase prototipēšanas atbalsta programmā PROTOTECH
22.06.2022.

Noslēgusies atlase prototipēšanas atbalsta programmā PROTOTECH

Ar 29 pieteikumiem noslēgusies pieteikšanās prototipēšanas atbalsta programmā PROTOTECH
02.06.2022.

Ar 29 pieteikumiem noslēgusies pieteikšanās prototipēšanas atbalsta programmā PROTOTECH