Foto: (c) Pixabay.com

Ceturtdien, 15. aprīlī plkst. 13.00 Erasmus+ starptautiskā projekta MODEST ietvaros norisināsies tīmekļseminārs "Domāšanas modeļi doktorantūras studentiem". Darba valoda – angļu.

Cilvēki, kas nodarbojas ar zinātni, ikdienā apstrādā milzīgu informācijas daudzumu. It īpaši izteikti tas ir attiecībā uz doktorantūras studentiem, kuri sastopas ar apjomīgu daudzumu jaunu zināšanu un kuriem nepieciešami efektīvi instrumenti jaunu zināšanu apgūšanai. Dažādi domāšanas modeļi ir svarīgi instrumenti, kas palīdz cilvēkiem sistematizēt zināšanas par pasauli, tāpēc tīmekļsemināra laikā tiks prezentēta dažādu domāšanas modeļu nozīme un definīcijas. Tāpat arī dažādi domāšanas modeļi tiks detalizēti analizēti.

Tīmekļseminārs sāksies plkst. 13.00 un ilgs aptuveni stundu, norises vieta būs ZOOM platforma: https://zoom.us/j/93330258181?pwd=WitWWEVDU2RQQzkvdHJ3SzdaT3VoUT09
Meeting ID: 933 3025 8181
Passcode: 625052

Aicinām pievienoties tīmekļsemināram, aizpildot reģistrācijas veidlapu zemāk: https://drive.google.com/file/d/1uTjg5-vi4bSI3tcBfGw2XpUFux5W3yaY/view?usp=sharing

Pēc reģistrēšanās uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta informācija ar piekļuves datiem.

Projekta MODEST mērķis ir uzlabot doktorantūras studiju kvalitāti inženierzinātnēs, modernizējot mācību programmu, optimizējot doktorantūras studiju  darbu, veicinot zinātnisko pētījumu uzraudzību un palielinot akadēmisko mobilitāti. Lai sasniegtu ilgtspējīgus rezultātus, plānots izstrādāt tīmekļa platformas un virtuālo tīklu, izmantojot dažādas pieejas un informācijas un komunikācijas metodes.

 

Dalīties