Foto: (c) Pixabay.com

Ceturtdien, 8. aprīlī, Erasmus+ projekta MODEST ietvaros notiks tīmekļseminārs par apmācību kursu “Pētījumu komercializācija”.

Valsts un akadēmiskās iestādes ir apzinājušās pētniecības komercializācijas nozīmi divdesmitā gadsimta beigās. Mūsdienās viens no galvenajiem ekonomikas izaugsmes virzītājspēkiem ir zināšanas, un tās ietver lielas investīcijas izglītībā un apmācībā.

MODEST projekta ietvaros ir izstrādāts apmācību kurss “Pētījumu komercializācija”, kas tiks prezentēts 2021. gada 8. aprīlī plkst. 15.30 RT. Tīmekļseminārā tiks prezentētas kursu pilotprogrammas un pieredze KNITU un MIIGAIK universitātēs maģistrantiem. Tīmekļsemināra lektori ir kursa autori: Dr. Dilbars Sultanova (KNRTU, Krievija), Dr. Andrejs Materuhins (MIIGAIK, Krievija) un Tatjana Kalganova (BUL, Lielbritānija).

Tīmekļseminārs ir paredzēts projekta MODEST partneruniversitāšu darbiniekiem, pasniedzējiem un studentiem, kā arī citām universitātēm, kuras ir ieinteresētas iekļaut līdzīgu kursu savās universitātēs.

Dalībnieku reģistrēšanās ir šeit: drive.google.com/file/d/1VPT1Xt5BlJl3CS09bZgeMCH4ghbqcnkU/view

Zoom piekļuve:
zoom.us/j/92276804586;
Meeting ID: 922 7680 4586
Passcode: 292115

MODEST ir Erasmus+ projekts “Modernization of Doctoral Education in Science and Improvement of Teaching Methodologies (MODEST)”, kas tiek īstenots kā daļa no Latvijas Universitātes Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programmas un ir vērsts uz doktorantūras studiju modernizāciju projekta partnervalstīs. Plašāk: https://www.emodest.eu .

Dalīties